SniperCZ

Nevíte, co může znamenat nafouklý podbřišek na pravé straně (vaječníky) a když se ve vaně objevila krev?

Nafoukly podbrisek na právě straně na vajecnich a krev ve vaně

Kamarádka má problém, tak se potřebuji zeptat, co to tak muže byt v podbřišku má pravý bok větší než na levé pulce, takovou bouli
A když šla do teplé vany, tak se jí spustila krev a celá voda zčervenala, nevíte co to může značit?

Nejlepší odpověď
iceT

Značí to to, že pokud má někdo bolesti, měl by navštívit lékaře.

Další odpovědi
ivzez

Víme, že by kamarádka měla neodkladně navštívit lékaře.
(Přes internet se nikdo vyšetřit nedokáže.)

autacek

Co menses? Pravidelná? Jinak dobrý nápad je navštívit svého gynekologa.