Outcast

Nafouklé,tvrdé břicho Osmáka degu, jak mu pomoci?

Dnes ráno můj osmák degu nehybně ležel,měl tvrdé,nafouklé břicho a byl malátný.Odmítá jíst i pít. V břiše mu sem tam něco rupne.Očividně jej bolí když mu na břicho sáhnu.
Prosím poraďte

Nejlepší odpověď
terry

Proč s ním nejedeš k doktorovi???
HNED!!

Další odpovědi
Tonie

To samé se mi se mi stalo s králíčkem – zpěněná a nabobtnaná potrava. Museli ho uspat.

Katusa

Nadutým králíkům se dává rum (na lžičku a naít do tlamičky), ale jestli by to pomohlo i osmákovi nevím. Raději s ním skoč k veterináři ať se zbytečně netrápí