norek

Musím na zimu složit nadzemní bazén? Vadí mu mráz?

Musim na zimu složit nadzemní bazén-takovyma těma kovovýma bílýma trubkama .Nechce se mi do toho. Jestli tomu nevadí mráz.
Doplňuji-je vypuštěny bez vody.

Odpovědi
aliendrone

Vadí – plast v mrazu vykřehne a nakonec nebude elastický, nýbrž bude praskat. Na druhou stranu – pokud protržení bazénku sthneš natočit mobilem/kamerou (nejlépe jak se ti valí voda do domu), máš parádní kombajn na lajky na FB/YT!! ;) :) :D

mosoj

Spíš mu bude vadit to neustále balení. Soused ho má na zahradě již mnoho let a stále je dobrý. Nic moc se o něj nestará.

nyjono

Mé zkušenosti s foliemi jsou ty, že v dnešní době už většina folií nepraská a jsou proti mrazu odolné.
Více vadí balení a skládání. V přehybech se na vnější straně snadno poškodí.

kristýnary

My máme také nadzemní bazén a na zimu ho raději uklízíme. Sousedi mají stejný a ty ho neuklízí ,tak uvidíme, komu vydrží déle 😁 Objednali jsme si ho stejně jako oni z https://www.top-bazeny.cz/ a vyhovuje nám. Je velký tak akorát a i jeho údržba je jednoduchá.