ahold

Nadýchám po nealko pivu?

Nealko pivo Argus v plechu uvádí na obalu: Alcohol free beer alc max 0,5% obj.

Odpovědi
Dochy

Nějaký alkohol tam je, snad všechny nealko piva mají uveden obsah alkoholu do 0,5%. Je možné něco málo nadýchat ale… nebál bych se toho. Pokud nebudeš pít jiný alkohol a dáš si to nealko jedno, bude to pod tolerancí přístroje.
Klasické pivo desítka má kolem 3,5%

Arne1

Nadýcháš i z croissantu plněného marmeládou (marmeláda bývá konzervovaná alkoholem – osobní zkušenost). Až na to, že to za 5 minut zmizí. Podobně s tím nealko pivem.
Daleko větším problémem mohou být orientační ale platné testy na drogy – maková buchta by ti mohla udělat slušné problémy.

Drap

Pokud má alkohol, tak to neni nealko. Je to jen slabé pivo. Záleží kolik toho vypiješ a kdy budeš dýchat.. I z takového obsahu je možno nadýchat.

zjentek

Ano! Tedy testoval jsem to citlivým senzorem několikrát a vždy ANO.