Avatar uživatele
pepes

Nádobí s mramorovým povrchem – zkušenosti

Zdravím,
mám v plánu nakoupit několik pánví a hrnců s „mramorovým“ povrchem. Mám jeden hrnec, ovšem poměrně krátkou dobu a nevím zda vydrží delší dobu, ale vaří se v něm asi nejlépe ze všech povrchů, co jsme doma kdy měli.

Nejde mi o to, jestli se na tom nechá dělat například bez tuku, takové sadistické praktiky u nás vůbec nefrčí, doma jsme závislí na chuti, takže klasické vaření. Jde mi o životnost tohoto povrchu.

Vydrží delší dobu, nebo to za rok bude na vyhození? Jen upozorňuji, že nehodlám kupovat nejlevnější zboží na trhu, ale nějakou střední třídu.

Díky

Zajímavá 0 před 4108 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
MajklM

Zdravím,
hrnec s mramorovým povrchem mám jen jeden, ale funguje dobře. Nepoužívám ho teda na jídla, která je třeba dlouho vařit, spíš polévky a tak, ale vše ok. Mramor je celkem pevný povrch a pokud si budeš pořizovat lepší kvalitu, tak snad nebudeš mít problém. Jinak na delší vaření nebo vysoké teploty doporučuji spíš přírodní litinu.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Sonka Pop

Ahoj, já mám doma pánve s mramorovým povrchem…dvě, jednu hlubší, druhou mělkou. Mám je už nějakou dobu a pořád josu senzační. Ani se mi třeba neuvolňuje držák, s tím jsem měla vždy problém. Nemám ale ty nejlevnější, jedna mě přišla okolo 1000, ale je to opravdu kvalita… Mám značku Berlingerhaus.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tomasbram

ahoj,

ten popis přesně sedí pro kategorii, která se prodává na www.bonino.cz … nechci nikomu dělat reklamu, ale před vánoci jsme pořizovali přesně s tímto požadavkem a pořídili jsme skvěle .. konkrétně jsme brali sadu DISEGNO, zda ještě budou mít .. 🙂 to vaření bez tuku je spíše takový bonus 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
JaninaN

Já mám doma už nějakou dobu mramorový hrnec od Royalty Line (https://www.ro­yaltyline.cz/), což bych řekla, že je ta střední třída. Mám ho asi dva roky a je stále jako nový. taky jsem si koupila levnější pánev s mramorem v Lidlu. A i tak je zatim odolna.

před 2583 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek