Avatar uživatele
Sahyb

Nádobí Beck

Máte někdo zkušenosti s vařením v nádobí Beck? Je to opravdu zdravé?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? rynek878, anonym před 4811 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
rynek878

Já osobně ne,ale moje maminka,paní v letech dost přes 80 se v těchto akcích firmy Beck přímo vyžívala.Jednou vyhrála vysavač za 23 tisíc(samoz­řejmně,že na internetu byl k mání za 2.100Kč).Taky nádobí a jiné zbytečnosti za dalších 25 tisíc,tak jsme se spolu chytli a došlo to tak daleko,že má vkladní knížku u mne,aby jí zase někdo neoblbnul,já jsem z toho byl na palici.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
roxy52

Já mám zkušenost takovou,že nadobí,které prodá BECK za 25 000.-Kč ,tak to samé koupím v kdejakým marketu do cca 2 000.-Kč.Takže na závěr-zdravé to opravdu je,ale jenom k provětrání úspor.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ReHu

Tomu vůbec nevěřím. Reklama se musí zaplatit. I celý manažment.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Zdravé to fakt není – zejména na psychiku když člověk zjistí co to stojí v normálním obchodě kde je i značkové zboží zaručené.
Popravdě – hodil bych si to nádobí, funkce, či název do vyhledávače a podíval bych se co je na trhu v v internetových obchode, dál kde mají značkové firmy svoje prodejny, kdo a jaký servis mi na zboží zaručí apod.
Myslím, že mnozí z nás se už se svými rodiči právě o nákupu takového zboží od této firmy trochu ostřeji domlouvali. Je to prodej, kde jsou lidi manipulováni a starší lidi celkem dobře podlehnout.
A co prodejce dokáže vytočit do běla, když na předváděčce vytáhnete „noťas“, vylovíte tam zboží které se nabízí v zahraniční nabídce a přepočtete jim to na naše koruny a ještě nenápadně řeknete, že vám to zboží pošlou i z USA. Naposledy na nás zkoušel prodejce nabízet zboží za 35 – 40 tisíc Kč, které údajně bylo dovezeno z USA jako super novinka. Nicméně jsme to rychle vyhledali a v Evropě se prodávalo okolo 105 dolarů již několik let (stejný typ – blb si ani neuděl svůj letáček stáhl si ho ze zahraničních katalogů)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
vlajan1981

Jojo, tuto značku znám. Mám pocit, že kamarádka od nich má nějakou sadu. Už ji má roky a pořád jí slouží, tak to bude asi kvalitní nádobí. Já osobně mám třeba asi nejraději litinové nádobí. Ráda bych si teď koupila nějaké nové a co jsem se tak dívala, tak ty možnosti jsou dnes velké. Hodně se mi líbí třeba toto – https://jakena­dobi.cz/ nádobí.

Avatar uživatele
Lukin12

Neznám, vařím jedině v litinovém nádobí SKEPPSHULT https://www.li­tinove-nadobi.cz/ Za kvalitu jsem ochoten si připlatit.

před 2395 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek