Sahyb

Nádobí Beck

Máte někdo zkušenosti s vařením v nádobí Beck? Je to opravdu zdravé?

Nejlepší odpověď
rynek878

Já osobně ne,ale moje maminka,paní v letech dost přes 80 se v těchto akcích firmy Beck přímo vyžívala.Jednou vyhrála vysavač za 23 tisíc(samoz­řejmně,že na internetu byl k mání za 2.100Kč).Taky nádobí a jiné zbytečnosti za dalších 25 tisíc,tak jsme se spolu chytli a došlo to tak daleko,že má vkladní knížku u mne,aby jí zase někdo neoblbnul,já jsem z toho byl na palici.

Další odpovědi
roxy52

Já mám zkušenost takovou,že nadobí,které prodá BECK za 25 000.-Kč ,tak to samé koupím v kdejakým marketu do cca 2 000.-Kč.Takže na závěr-zdravé to opravdu je,ale jenom k provětrání úspor.

ReHu

Tomu vůbec nevěřím. Reklama se musí zaplatit. I celý manažment.

venkovan

Zdravé to fakt není – zejména na psychiku když člověk zjistí co to stojí v normálním obchodě kde je i značkové zboží zaručené.
Popravdě – hodil bych si to nádobí, funkce, či název do vyhledávače a podíval bych se co je na trhu v v internetových obchode, dál kde mají značkové firmy svoje prodejny, kdo a jaký servis mi na zboží zaručí apod.
Myslím, že mnozí z nás se už se svými rodiči právě o nákupu takového zboží od této firmy trochu ostřeji domlouvali. Je to prodej, kde jsou lidi manipulováni a starší lidi celkem dobře podlehnout.
A co prodejce dokáže vytočit do běla, když na předváděčce vytáhnete „noťas“, vylovíte tam zboží které se nabízí v zahraniční nabídce a přepočtete jim to na naše koruny a ještě nenápadně řeknete, že vám to zboží pošlou i z USA. Naposledy na nás zkoušel prodejce nabízet zboží za 35 – 40 tisíc Kč, které údajně bylo dovezeno z USA jako super novinka. Nicméně jsme to rychle vyhledali a v Evropě se prodávalo okolo 105 dolarů již několik let (stejný typ – blb si ani neuděl svůj letáček stáhl si ho ze zahraničních katalogů)

vlajan1981

Jojo, tuto značku znám. Mám pocit, že kamarádka od nich má nějakou sadu. Už ji má roky a pořád jí slouží, tak to bude asi kvalitní nádobí. Já osobně mám třeba asi nejraději litinové nádobí. Ráda bych si teď koupila nějaké nové a co jsem se tak dívala, tak ty možnosti jsou dnes velké. Hodně se mi líbí třeba toto – https://jakena­dobi.cz/ nádobí.

Lukin12

Neznám, vařím jedině v litinovém nádobí SKEPPSHULT https://www.li­tinove-nadobi.cz/ Za kvalitu jsem ochoten si připlatit.