Frantich

Jak se zbavit akné co se mi objevilo po horečcepo horečce??

Teď jsem měl tři dny horečku,takže se mi hodně mastila pleť a na obličeji se mi vytvořilo akné. Pleť si normálně čistím jenomže teď ani to nepomohlo. Jak se toho mám zbavit popř. co na to mám dát aby se to trošku zlepšilo? Předem děkuji za radu :)

Nejlepší odpověď
zzzzz

To nebude akné, to je z potu, já bych to jen omývala vodou a nechala to ať se to samo zahojí. Může to být i alergická reakce na léky.

Pár dníí počkej, pokud to nezmizí zajdi na kožní.

Další odpovědi
bolak

Ono to mohlo bejt opačně, je klidně možný že tu horečku jsi měl právě z toho tvořícího se akné.

http://www.ghc­.cz/cs/lecba-zavaznych-onemocneni/tezke-formy-akne.html