Nádherné místo v Itálii

Zdarec, chystáme se o těchto prázdninach někam do Italie ale hodně nám kazí chuť to skusit – hodně lidi říká že je tam „špinavá“ voda
Já nevím co je na tom pravdy, tak se ptám tu
jestli by mě nekdo mohl doporučit nějaké místo, kde je hodně pekná pláž (čistá) , a voda co nejčistější, a aby to bylo nejaké „rušnější místo“ (restaurace…hodne turistu atd. )
Dekuji moc 😉

Nejlepší odpověď
anonym

Od poloviny Italie porad jizneji jsou stale hezci a hezci plaze – -iv-

Další odpovědi
Drap

Těch míst je hodně. Doporučuji zkusit spíše jižnější část. S nadsázkou se dá o Itáklii říct, že řím jižněji, tím čistější moře.

casey

Ja byl pred lety v oblasti Gargana, projel autem vice plazi a vsechny byly krasne. V mestecku Vieste to vecer taky zilo. Obecne to chce jet nekam niz. Nahore, oblast Bibione atd, to sice zije, ale plaze nestoji za mnoho.
Ono taky nejde mit vsechno. Kde je hodne turistu, tezko bude cisto.

Deli

Byli jsme tak ve třetině Itálie – městečko Caorle. Nádhera! Jinak souhlasím, že čím jižněji, tím lépe 🙂

dudu

Překrásné místo je lázeňské středisko Taormína na Sicílii a moře čisté tak, že jsou zde pořádána světová mistroství v hloubkovém potápění. Vše působí až snobsky a od toho se odvíjejí i zdejší cenové relace za ubytování atd. Ale je to opravdu paráda.

dentista

A jaký mate nazor na moře směrem k Francii (Jak je Janov … atd. ) 😉