Nadávající reklama

právě řekli v reklamě na TOYOTU ty vole, pokud by je někdo zažaloval, mohl by vyhrát? kolik by z nich vysoudil?

Nejlepší odpověď
led

Takto vytrhnutý citát, jedna pani povedala, nie je platný dôkaz.
Treba vedieť, v akom kontexte bol výraz použitý a kým. Niekedy nadávky vyjadrujú náladu, alebo zameranie cieľovej skupiny.
Ak by žaloba spočívala vo vašom znení potom:
na 1. otázku odpoveď znie: nie
na 2. otázku: nič.

Další odpovědi
baghira

Reklama, která je v příkrém rozporu s etickým kodexem, může být úředně zastavena. Ale pochybuju, že by „ty vole“ na to stačilo.

Zdroj: http://www.rpr­.cz/cz/formular_pro_stiz­nosti.php

Tom.Noddy

Ty vole že by bylo nějak šíleně vulgární? Myslím, že by ten žalující neuspěl.

anonym

Oni , nez tu reklamu spusti .. , maji na to tym pravniku , s kterymi se o vsem radi – takze nic. ☹ -iv-