arygnoc

Nad česko se valí smršř bouřek!

Hleďte:

http://www.il­meteo.it/porta­le/fulmini?re­fresh_ce
Doplňuji:
omlouvám se, teď jsem vstával (po noční, do postele jsem se dostal v 9).

spíš mne zaujala ta mapa, že je tam zachycena i frekvence a lokalizace blesků.

Nejlepší odpověď
tom004

Jak,kde.U nás na jihu,je,jako obvykle,docela fajn.Teplota,24°C,tro­hu větrno,a jinak,asi takhle :

http://img.na­dapenny.com/t20/112­31/nadap100606642­320231.jpg

Další odpovědi
Andělé

No,u nás ve Frýdlantě je už máme za sebou a tentokrát byly pekelně strašidelný,málem jsem se z toho udusila ☹

anonym

V Praze dvě bouřky jako hrom, jedna dopoledne,
poslední před hodinkou.

www

Na Česko? Ze zkušenosti vím, že to neznamená Brno a okolí!
Sem, jak to jde od západu, nespadne většinou ani kapka – viz dnes před polednem ☹

dědapetr

V Brně to nevypadá že by mělo něco přijít,krásný počasí svítí sluníčko.

hanulka11

Ale to už jsme arygnoc asi všichni od rána zažili, netřeba koukat na mapu , je tu nad námi a musí ta voda spadnout