Avatar uživatele
COVERENDER

Načítání těchto stránek

Jsem sam komu blbne načítání těchto stránek, nebo je vas vic?
Doplňuji:
Souhlasím! Vcera i v pondeli vecer se sem nešlo dostat. Ze by moc účastníků? ☹

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5222 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Jsem ráda, že jste položil tuto otázku. Měla jsem obavu, zda je můj počítač v pořádku.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
kenyrts

ne nejste mně to taky blbne,před chvílí jsem se sem nemohl ani dostat,a večer to je ještě horší!!!!!!!!!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Džanička

Mě to také občas zlobí,hlavně ty uvedené dny jak píšete.Také se mi dost často stává,že se přihlásím jako uživatel,čtu si otázky,a když chci na některou odpovědět,tak zjistím že mě systém sám od sebe odhlásil.Takto mi to děla několikrát denně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anetadela1

Mě to taky občas napíše, že Aplikace blablabla nemůže zobrazit požadovanou stránku…Taky jsem si myslela, že to dělá jen mě.....

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

ne nejste sám. dny které uvádíte vy byla zřejmě nějaká potíž s připojením protože i já jsem měla potíž se sem dostat.už jsem si myslela že mám něco s počítačem.ale jsem ráda že to tak není

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Retko

Jen na ty ucastniky – bylo tu zpomaleni nacitani, cili ze jsem muzes cekat na nacteni stranky treba i pul minuty. Coz by pak souviselo s prehlcenim lidi.

Ale casto se mi stava, ze se stranka nacte a na ni nic neni. Coz je divny, jako by dali nekam pryc cely obsah. Asi jim to tam trosku blbne. Snad to daji do poradku.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek