Avatar uživatele
annas

Načítají se vám kolem 19.00 h stránky Odpovědí pomalu?

Chci se odhlásit a musím strašně dlouho čekát.

Nevím. Možná je to názor.
Doplňuji:
Čím to může být? Přes den se stránky otevírají dobře. Když jsem vkládala tuto otázku, rovněž jsem dlouho čekala.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: annas

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, vagra, rynek878, takhlene před 4843 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
takhlene

jestli máte sdílenou linku a večer se na ní přihlásí více lidí,tak Vám klesne rychlost připojení,no a tím se také pomaleji otvírají stránky

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ten který je

Problémy nemám.Neodhlašuji se.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mosoj

Každé připojení inetu podléhá agregaci. Čím víc uživatelů se na vaše připojení v daný okamžik připojí tím pomaleji se načítají data.
To platí pro všechny. Jenom ti co mají velmi rychlé připojení to ani nezpozorují. Jakmile se část uživatelů se odpojí, rychlost se zase zvedne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

Mě běží stále stejně a navíc se neodhlašuji.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Děda Louda

Rozhodující je rychlost připojení, jež je ovšem u konkrétního způsobu ovlivněna i mnoha dalšími okolnostmi. Nejtristnějších výsledků dosahují v současnosti mobilní připojení bez rozdílu operátora či poskytovatele (providera). Pozor! Rychlost, kterou poskytovatelé uvádějí a kterou tedy platíme, je pouze rychlostí teoretickou, jíž je technicky možné danou technologií v dané lokalitě dosáhnout za ideélních podmínek, což je dost iluzorní. V praxi to nelze považovat za bernou minci, skutečnost se obvykle dost podstatně liší od té deklarované.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek