nachlazení nebo co?,

Dobrý den chtěla bych se zeptat . asi před týdnem jsem dostala šílenou rýmu a kašel z toho jsem se skoro už dostala a když vypadalo že už je po všem tak jsem druhy den rano začala průjmovat a zvracet nastoupila teplota 38,4 a šílena zimnice . Do druhého dne zase nic jen se mi pořád motá a bolí hlava a bolí mě v oblasti vaječníku a ledvim . hlavně tedy když stojím a nebo moc dlouho sedím . co si na to mám vzít aby to přešlo doktora mam asi 300km . prosím poradte co by to mohlo bejt diky.

Nejlepší odpověď
anonym

Nevim co by to mohlo byt .. lekar vas osetri vsude , ne jen v miste bydliste. 🙂
Ale pokud nechcete k nemu , rekla bych , ze jste nekde prostydla .. kupte si v lekarne ledvinovy caj a pijte ho tak casto , jak to pujde. Proplachnete si tim ledviny a bakterie vycurate. 🙂
Teple se oblekejte , slunicko je ted take zradne. Snad to bude jen tohle … teplo a caje a snad to zmizi.

  • iv-

Další odpovědi
Pájo

Neměla jste klíště?

Pajka.111

Ahoj, potřebuju znát váš názor. Blíží se chladný počasí a mě teda vždycky tak akorát dostane do postele :/ Myslíte, že by mi pomohly vitamíny? Našla sem tyto http://www.bi­on3.cz/produk­ty-bion3/#imunity jsou vhodné? Díky moc!