El dejvo

Nachlazene ledviny

Nevim jiste jestli mam nachlaz.ledviny bolí mě to na zadech jako na zadech ale spise u zadku.Boli me to kdyz pčiknu nebo se zvedam a nebo kdyz se moc nadechnu boli me to na leve strane da se to nejak vylecit ? a jak

Odpovědi
ponovotny

ledviny udržovat v teple a pít teplé, lépe bylinkové čaje

postcd

to co říká ponovotny, kdyby to ale trvalo déle tak by bylo lepší zajít za doktorkou

marci1

Mohou to být ledviny, ale může to být také od páteře. Doporučuji ledvinový pás, nebo alespoň teplou šálu kolem pasu. Bolek Polívka, když měl takovéto problémy, také chodil s šálou kolem pasu. Prostě to chce teplo a teplo ( ale suché, ne teplo v teplé vodě ).