uccello

Načapali jste někdy ve svém domě nebo bytě zloděje?

Pokud ano, jak jste reagovali?

Nejlepší odpověď
dudu

Notně jsem překvapil souseda jak nám těsně za domem sbírá ořechy. Celá záležitost spíše byla pro obě strany trapná A když jsem spatřil, že plot k nám ve svých osmdesáti letech přelezl pomocí dvojáku, namísto výtek jsem rozesmál a pomohl mu vrátit se i se žebříkem bezpečně domů pod svůj ořešák, který je mnohem větší a úrodnější než náš…

Další odpovědi
Emefej

Doma ne, ale ve stanu při jedné rybářské výpravě jsem načapal zlodějku. Dostala pár řádných po držce. Ženské normálně nebiju, ale tahle šmudla si nic jiného nezasloužila. Druhý den ráno jsem měl probodané všechny pneumatiky u auta.

gecco

Ne – takže jen teoreticky – asi bych se dopustil fyzického násilí…
😉