Lucy13

Nábytek..?

kde bych mohla najít kus nábytku. vIděla jsem to v televizi. JE to takový stojan ze železa a kolečkama, kde můžu věsit oblečení na ramínkách.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

myslíš němý sluha?
zadej do vyhledávače němý sluha a uvidíš.

Další odpovědi
straširybka

myslím, že to měli v ikee. já to chtěla taky, ale pak jsem si to rozmyslela, kdyby mi to někde stálo volně, prášilo by se mi na to a načichlo by to vším možným

lilibou

ja ho v jysku koupila za 250 kc..ale jsou i mensi a levnejsi..

koreg9

Moderní a pěkný nábytek a bytové doplňky pořídíte na https://www.na­bytker.cz/