ali

Nabourané auto – jak to chodí?

Můžete mi někdo vysvětlit jak to chodí když technik sepsal škodu vozidla odhadl na totál a řekl že to půjde nejdřív do aukce a podle toho dostanu peníze nerozumím tomu jak se to dělá. Děkuji za odpovědi.

Nejlepší odpověď
mosoj

Ano, pojištovny to tak dělají. Vy máte nárok na náhradu časové ceny auta – upotřebitelné
zbytky. Takto se to splaví jednou ranou.
Pojišťovna to celé prodá ve své !! aukci a co utrží je vaše.