HOMER

Nabízí některý operátor volání a sms na jedno číslo zdarma?

Ahoj. Chci se zeptat, jesli někdo nevíte který operátor nabízí něco na volání a sms na jedno číslo (nechci smlouvu)? Nejlíp, kdyby se dal normálně ke kreditu objednat nějaký ten měsíční balíček. Jediné co znám, je u O2 Pokec na jedno, ale jedná se pouze o volání a je to týdenní za 50, já bych chtěl něco na měsíc včetně sms do 200. Předem moc děkuji za každou informaci.
Doplňuji:
dobré dopoledne, víte prosím někdo?

Nejlepší odpověď
Bedy

Boláku, ty jsi fakt těžký oligofrenik…
HOMERe, pokud máte plyn či elektriku u ČEZu a ten známý taky, tak si nechte oba přenést číslo k ČEZu a nastavte si to tam. ČEZ
Doplňuji:
Pardon, zapomněl jsem dokončit větu. ČEZ je v tomto ideální jako rodinný virtuál, protože nabízí v rámci rodiny volání a SMS zdarma. Ale samozřejmě si tam můžete nastavit i své známé, kamarády, … Mám pocit, že můžete až 3.

Právě proto uvažuji o tom, že si jedno ze svých čísel přenesu z O2 k ČEZu.

Pozor! ČEZ nemá klasické předplacenky, ale tzv. nulový paušál (pokud si vyberete základní tarif Platím, jak volám) – funguje to tak, že každý měsíc přijde složenka a Vy zaplatíte to, co jste si provolal a proesemeskoval, případně prosurfoval. Ale není tam žádný závazek či nutnost minimální měsíční útraty apod.

HOMER

No tak děkuju za vtip, a teď prosím odpověď moudřejší, než bych dostal od muly..

bolak

tak to sem nevěděl že chceš takovouhle odpověď, to co ti řek bedy sem ti moch říct klidně taky, pač simkartu vod čezu mám taky a Platím jak volám používám běžně :)