Dismas

Nabízejí Svědkové Jehovovi svou víru i farářům?

Tím nabízením myslím, když přijdou k dveřím náhodného člověka a začnou do něho hučet, nebo se k náhodnému člověku přilepí na ulici a taky s ním mluví o Bohu. Dělají to i farářům?

Nejlepší odpověď
annas

Ojediněle se může stát, že jehovista zajde na faru. Může se pochlubit ostatním, že diskutoval s katolickým duchovním.
Na ulici vždy nepozná, že je to kněz, na faru si každý netroufne.

Pokud máte zájem a chcete se dovědět zkušenosti s jehovisty od kardinála Miloslava Vlka, pročtěte si článek v odkazu.
http://www.kar­dinal.cz/index­.php?cmd=arti­cle&articleID=262

Další odpovědi
anonym

K farářům nechodí jehovisti, ať jsou jací jsou, nejsou blbí, ale školení…někteří víc drzí, někteří míň a někteří jenom mlčky stojí na nádraží ve vestibulu a drží časopis „strážná věž“.

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=ZJSq1-k84_o

lexx

no jasně, business is business

Roman71

No tedy! Vnímání Svědků Jehovových panem Vlkem až nahání hrůzu. Doslova mi při čtení jeho řádků běhal mráz po zádech. To „poznání“, které tak barvitě popisuje, mi ale vůbec nesedí s tím, co jsem při studiu Bible já osobně zažil během posledních 22 let. A co se týká správného tvaru Božího jména, dávám pro názornost link na stránky Libora Diviše, který NENÍ Svědkem Jehovovým:

http://www.obo­hu.cz/uvahy/vys­lovnost-boziho-jmena

Stálo by za pokus najít třeba poslední verše 83.Žalmu v King James Bible..

Agneta

Vážený Romane71, vy byste se té sekty snad ještě zastával. Tam panuje jen utrpení, ty děti z jejich rodin jsou chudáčci ubožáčci, no jako v každé sektě. Podívej se na Scientology, abys věděl o čem je řeč. Ty osudy jsou v obou sektách stejné.

Roman71

Milá Agneto, ještě abych se zastával nějaké sekty. Stojím za tím, co v Bibli skutečně je a za lidmi, kterým skutečný křesťanský život není cizí. :)

annas

Ad Agneto, on zřejmě patří ke Svědkům, někde vkládal odkazy ze Strážné věže. 🙂

Roman71

Annas ano, nestydím se za to. :)

..jen pro přesnost, ty odkazy byly z http://www.jw­.org/cs