Matiselis

Nabízejí některé fast-food řetězce operující v ČR ve svých receptech tepelně nezpracované měkké sýry?

Například Cammembert, Brie, Romadur, Blaťácké zlato, Baladur? Nebo se takové výrobky objevují pouze v prodejnách delikates? Můžete mi případně poskytnout výčet výrobků určených k rychlé spotřebě, kde se takové sýry bez tepelné úpravy objevují (osobně mě napadají pouze chlebíčky, možná saláty)?
Děkuji za odpověď

Nejlepší odpověď
zjentek

Počítá se i toustový sýr za měkký? Ten bývá v bagetách na pultech rychlého občerstvení a dále jsem měkké sýry viděl jako běžnou ingredienci do baget řetězce Subway, kde si svou bagetu „skládáš“ sám.