vall69

Nabírání celkově nebo do břicha?

Chci nabrat na váze tak budu mít příjem 2500 kcal (zdravé potraviny) ,a k tomu 35min cvičit ,ale mam strach že s toho přiberu všechno zpátky do břicha,ale ja bych chtěla celkově přibrat myslíte že to půjde celkově? a že budu mít aji tak s těmi 35 min. trochu vypracovaný břicho?

Odpovědi
yuko

Tak si rikam, ze Vam nejvic pomuze, pokud chcete pribrat, prestat hlidat kalorie a minuty cviceni, nehlidat si kazde deko a priberete hned. Urcite to neznamena cpat se cokoladou nebo tucnymi jidly a jist nezdrave, ale ve vsem pokracovat a nemyslet na to.

kolmano

Pokud opravdu chceš přibrat svalovou hmotu tak si nech poradit od někoho kdo se tím živý. Tady asi žádnou pořádnou radu nedostaneš

da ny

Bez sportu, drastického cvičení, jen s plaváním a turistikou/chůzí jsem celý život přibírala rovnoměrně, nikdy do břicha… Mám pocit, že se obáváš zbytečně ;)
Břišní korzet lze posilovat a udržet tak i vpořádku bederní páteř mnohem mírněji a zdravě (než to děláš ty).
Při takto vysokém výdeji (1350) kcal u náročného cvičení nebude stačit ani 2 500 kcal denní příjem.

Dospívající dívka by měla mít příjem 1800 – 2200 (bez intenzivního cvičení.cvičení) pro zdravý vývin a udržení hmotnosti.
Pokud vydáš 600 kcal měl by být příjem, pokud chceš přibrat na hmotnosti alespoň 2 700 kcal.
Uber z přehnaného cvičení (doufám, že ty dřepy neděláš stylem sednu do „bobku“, to si jen zničíš kolena). Přidej na stravě.
Co tvému „snažení“ říkají rodiče? Mamka ti neporadí nebo je též extrémně hubená? Pak požádej o radu a pomoc lékařku.
Čím větší máš výdej při svém "cvičení"platí přímá úměra = musíš pak opět přidat na kcal příjmu, a ty opravdu potřebuješ přibrat! Jde o tvé zdraví…
Dop. 2× denně přidat k již malému zbytku jídla (na konci) lžíci lahůdkového droždí, je sypké, koupí se v prodejně zdravé výživy.

Pavelll

Tělo vždy nabírá celkově, nikoliv lokálně třeba jen do břicha. Tam kde se více ukládá tuk, záleží pak na genetice a s tím nic neuděláte. Pokud máte jednou tendenci přibírat například více do břicha než do zadku, budete pak celý život přibírat více do břicha než do zadku …

SuzanKa

Aaa, už to vidím! oni mají tady http://www.bo­dyexpress.cz/ i video, kde je to ukázáno, jak to cvičení probíhá. A to cvičím sama nebo ve skupince?

SuzanKa

Holky, kam na ten Body express chodíte? Já vím, že je v M Paláci, ale je ještě někde jinde? A je tady třeba někdo, kdo zkusil víc míst? Které vám přijde nejlepší?

Sonka Pop

Dívej, objednej se tam. kde ti to bude vyhovovat nejvíc. Oni mají pobočky po republice. Tak mrkni, kde se ti to hodí nejvíc https://www.bo­dyexpress.cz/.

Pajka.111

No, já teda musím říct, že mě teda nejvíc pomáhá cvičení. Teď jsem si oblíbila cvičení body express a ten teda doporučuji :)

Sonka Pop

Je to tak. Každopádně je opravdu třeba dbát na správné stravování a hlavně na správné cvičení. Cvičit je třeba komplexně, nikoli jen některé partie! Já nevím, jaké cvičení preferuješ nebo jaké máš namyšlené, ale skvělé cvičení je EMS cvičení. Zkoušela jsi ho? Já na něj chodím a je to cvičení, které zapojí celé tělo. https://bodyex­press.cz/ doporučuju. Je to na 20 minut a chodí se jednou týdně, tak pak máš možnost a čas se soustředit na další důležité věci.

Pajka.111

No, holky, já teda za sebe rozhodně musím říct, že tohle cvičení https://www.bo­dyexpress.cz/ je naprostá pecka! Miluju ho! Je tak super, že věřím, co věřím, ale vím, že mě jen tak neomzí!

XenieRo

Já jsem o tom Body expressu taky už hodně slyšela, ale zatím jsem ho nezkoušela, ale ráda bych ho zkusila. V Brně je, že? Kam chodíš na něj ty? Nebyla jsi třeba na moraváku? To by se mi docela líbilo, je tam skvělá dostupnost.

Sonka Pop

Ahoj, nn, tam já nechodím. Chodím do M Paláce, ale jinak ano, mají více poboček. Jsou právě i na Moraváku. Jinak pokud jsi ten http://bodyex­press.cz/ ještě nezkoušela, tak do toho určitě jdi! Je to skvělé cvičení! Za 20 minut krásně posílíš celý tělo. A tím myslím opravdu celé tělo. Slabé elektrické impulsy ti aktivují všechny svaly v těle.