momstrum77

Nabídnout tykání?

Chci se zeptat,pokávám už někoho rok náhodně.Nedávno mě pozdravil
a já uvažuju že mu nabídnu tykání,je to vhodné? Simpatie sou na obou stranách.

Nejlepší odpověď
Rád poradím!

Problém nastane, pokud na druhé straně namísto simpatií budou sympatie.

Další odpovědi
pusinka50

Určitě nenabízej tykání člověku, kterého vlastně neznáš, nevíš, jaký je, nikde jste spolu nebyli sami. Tykání nepomůže k urychlení případného vztahu, jen on si řekne, že jsi asi „laciná“, když každému po pár potkáních na „ulici“ tykání nabízíš. Nejdříve musíte rozvinout konverzaci, zjistit o sobě pár informací, třeba tě pak pozve na „rande“, ale dřív určitě netykej. Vždyť snad neusuzuješ z jednoho pozdravení, že není zadaný či že se mu líbíš, může být zadaný a pozdravil ze slušnosti, protože se vídáte delší dobu. Já také zdravím na procházce s pejskem všechny pejskaře, které potkáme, i když je vidím poprvé v životě, ale samozřejmě z toho nevyvozuji žádný závěr. Tak vyčkej na ten správný okamžik, jestli ovšem přijde, ale jestli přijde, tak to hned poznáš, neboj

Drap

Proč by ne ?

hanny 2

No já nevím,když Tě teprve jen pozdravil a nikdy jste se spolu nebavili,já bych počkala,až Tě třeba pozve na rande,není kam spěchat!Aspoň to bude napínavější..­......ono to vykání na začátku má taky svoje kouzlo!

terry

A jak často se potkáváte?
A já bych asi počkala, až se pozdravíte víckrát. Po 1.pozdravení se mi zdá nabídka tykání uspěchaná.

JájsemRaibek

Jsi-li žena, tak můžeš.

momstrum77

Náhodně,moc málo. Taky sem si říkala že je to rychle.

momstrum77

Jsem ale mladší,on je starší.

Drap

Pokud neni rozdíl věku markantní, nebo jeho společenské postavení o hodně vyší, tak nevadí.