Aquamen

Nabídne mi Úřad práce práci v které jsem kvalifikovaný?

Odpovědi
seraphico

No tak to fakt nevím. Do budoucna já nevidím, ale třeba se zde najde někdo, kdo tuto superschopnost ovládá. 😄
Budu tedy netrpělivě čekat na onoho nadčlověka. 😃

Ale teď, vážně. Pokud se tvá kvalifikace bude shodovat s požadavky zaměstnavatele, tak pak ano.
Pokud je ale tvá kvalifikace takového druhu o který není na trhu práce zájem, tak pak nikoliv. Buď ti bude nabídnuta jiná práce nebo ti doporučí rekvalifikaci.

da ny

Jen někdy. Pokud má nějaký zaměstnavatel na ÚO poptávku.
Schopný zaměstnanec si obvykle najde práci sám.
Ten s praxí (co už něco umí), stoprocentně.

Dochy

Pokud budeš žádat o zaměstnání, pokusí se. Ale nikdo Ti nedá záruku, že něco vhodného pro Tebe mít budou.