simona111

Na zvýšenie imunity 8 roč. dieťaťa pomôžu kapsule COLOSTRUM? Ako ich správne užívať?

Nejlepší odpověď
www

Souhlas se závěrem Tom004.
Dítě má dostávat natolik pestrou a kvalitní stravu, že není potřeba žádných, navíc umělých doplňků, jejichž účinnost je všelijaká! Většinou se totiž jedná jen o tzv. obchodní triky výrobců ☹

Zdroj: Názor

Další odpovědi
tom004

Jednou ze základních vlastností colostra je jeho schopnost bojovat a dokonce předcházet projevům stárnutí. Výzkumy prokázaly, že procesy stárnutí způsobují snížení hladiny růstového hormonu a jeho ekvivalentu IGF-1. U osob kolem 40. roku věku je koncentrace IGF-1 o polovinu nižší, než ve věku 20 let.

Více informací na: http://www.ce­lostnimedicina­.cz/colostrum-nova-cesta-k-obnove-prirozene-odolnosti.htm#ix­zz1arNeKpDX

Ale pořád se mi nějak nedaří pochopit,proč ho podávat osmiletému dítěti.

beer

To fakt myslíš u tak malého dítěte vážně ?

hanny 2

Pokud bylo dítě v minulosti nemocné,klidně ho dávejte 1kapsli denně na zvýšení imunity.Nám bylo Colostrum doporučeno pro 4,5letou vnučku,mimo to ještě koloidní roztok Multi star a Laktobacilky.Zatím se drží,od začátku září chodí do školky a chodí i plavat.Minulý rok ve školce celý promarodila,vi­tamíny dáváme asi 3/4roku a je vidět,že to své účinky má.Spousta lidí ještě nepochopila,že potravní doplňky v takových případech jsou určitě lepší,než potom antibiotika a další různé „jedy“!.A ve stravě,i když je pestrá /kolik zeleniny a ovoce do dítěte dostanete?/,těch vitamínů u snížené imunity nikdy není dost!Nemluvě o kvalitě prodávaných potravin,zeleniny a ovoce!

Michálek1245

To Colostrum je určitě fajn. Dáváme doma jednu kapsli denně Colostra pro děti od https://www.sen­zamedical.cz/znac­ka/senza-medical/ a jako musím říct, že jsme různé ty rýmičky a kašle ze školky eliminovali na minimum. Co se týče koloidních roztoků, tak tam bych byl asi opatrnější a s někým to konzultoval. Ale s tím Colostrem fakt nešlápnete vedle.