Na západní frontě klid?

Teď jsem se díval na meteoradar a je vidět, že mezi Mariánkami a Chodovou Planou a mezi Rozvadovem a Domažlicemi je pravděpodobně bouřka a mraky se ženou na Plzeň nebo Rakovník. Potvrdíte to někdo, kdo tam bydlí?

http://www.ra­dareu.cz/?&lng=uk

Odpovědi
Zbynas

Jo, babička bydlí v Mariánkách, ale volat jí kvůli tomu nebudu, já jsem v Praze, a tady je úplně jasno a vedro jak v ****.

da ny

Čistý západ ČR = Cheb, Sokolov, Loket, Karlovy Vary 31°- 35°C ve stínu.
Neprší. Sem tam propluje mrak a lehce příjemně foukne větřík
⇒ u Němců as pršelo, v předpovědi jsou přeháňky, snad přijdou i sem… ;)

16:30 – slyším bouření v „dáli“ (Slavkovský les a Krušné hory většinou vše stáhnou), je tedy velmi pravděpodobné, že v Mariánských Lázních / 45 km vzdálených/ už pršelo ;)