Na zahranicnich , podobnych strankach odpovedim , se chtel nekdo rozloucit …

bohuzel mu zbyvalo par dni zivota. Prosil ne o soucit , litost … , jen se chtel po nekolika letech na strankach rozloucit se svymi " prateli ". A vysvetlit tak " jeho odchod ". Stranky " otazku " vyhodnotili jako nevhodnou . Ponechali , ale zablokovali odpovedi. Nedalo se odpovedet. Prosim o vas nazor. Plus doplnim , ze psal z poslednich sil a nemohl odpovidat na maily a zvlast je otevirat. -iv-

Nejlepší odpověď
dědapetr

Někdy jsou podmínky,předpisy a zákon nad soucitem a lidstvím.To si myslím že by nemělo být.

Další odpovědi
Andělé

Tady je vidět lidská bezcitnost.Nedopřát člověku z posledních sil se rozloučit se životem se svými „blízkými“ na jejich stránkách jen proto,že to není vhodné dle jejich předpisů,je-jak to říct slušně-arogantní,sobecké a hl.NELIDSKÉ. Tomu nebo těm dotyčným se to vrátí…Je mi líto,že právě bezcitnosti je mezi lidmi čím dál tím víc…:-(
Ten,kdo je navenek nastrojený a dbá jen předsudků,je uvnitř studený jako psí čumák…:-(

Drap

Někdy se nestačíme divit, čeho jsme mi lidé schopni.

barnajka

Smutný důkaz toho, že bezbřehý idiotismus světu vládne :( Tento případ pro mě fakt postrádá logiku – jestli jim ta „otázka“ připadala tak děsně nevhodná a pohoršující, měli ji smazat úplně, ne? Vždyť i její ponechání na stránce muselo být v rozporu s jejich kodexem… Jaký mělo smysl otázku ponechat, ale bloknout možnost odpovědí?!

Škoda, že ten člověk sbíral poslední zbytky sil, aby zprávu napsal. Kdyby měl jenom trošičku víc času a trošičku víc síly, mohlo se udělat rozloučení „ve velkým stylu“ – něco, jako se i tady pořád plánuje: sraz uživatelů :) Věřím tomu, že kdyby všichni věděli, že umírá, udělali by maximum pro to, aby na rozloučení mohli dorazit. Dokud člověk nemá tu pravou motivaci k činům, všechno je děsný problém: domluvit sraz tak, aby termín vyhovoval všem, aby klapla rezervace hospody… máte dojem, že i měsíc je na uspořádání akce málo!!!! :) Ale když víte, že vás žene čas..a že když akci neuspořádáte do 3 dnů, nebudete ji moct uspořádat už nikdy (aniž by vám ta jeden člověk nechyběl)… najednou půjde všechno a problém nebude nic. Opravdu škoda, že ten zahraniční „kolega“ tolik toho času a síly neměl :(

HOMER

Hmm,tak to je síla.Dokážu si představit,že se ten den už jen málokdo ptal na něco jiného…