Avatar uživatele
bobánek

Na víkend hlásí pěkné počasí.Máte už naplanovaný co budete v sobotu a v neděli dělat?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Jahoda před 4907 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dagry

No nevím nevím. Teď momentálně u nás od půlnoci leje jako z konve. Třeba se to vybere, ale moc tomu nevěřím.
No, ale jinak na zítřek mám naplánovanou návštěvu lékaře a pak se budu s radostí „pokulovat“ doma. Něco počtu, pustím si nějaký oblíbený film a budu relaxovat.
Doplňuji:
Quentoši, tak si to užij a neudělej mamince ostudu.

Upravil/a: dagry

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

coby kvalifikovaný se jedu účastnit mistrovství ČR ve scrabblu. Čili 12 hodin ve vlaku a dalších 20 hodin v turnajové místnosti – pěkný počasí mi bude prd platný :{)>

Dagry: dík, to na mistrovství nehrozí, tam je úspěch i předposlední místo :{))>

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Jahoda

Jestli u nás bude krásné počasí, tak to bude zázrak! Stejně jako Dagry – u nás též prší od půlnoci, vítr jak blázen. (Bydlím na Jesenicku). Moc to krásné počasí neočekávám. Takže zatím není v plánu nic.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ella

na pěkný počasí to u nás zatím moc nevypadá, ale stejně mi může být ukradený, když celý den budu makat, od 6 ráno do 5 večer…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
kropitko

Raději dopředu nic neplánuji.
Proč máte otázku v této kategorii?? A ne v zábavě??

před 4907 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
dagry

Kropítko a proč jako do zábavy? Já bych to taky dala do počasí. To tu teď budeme jako lustrovat kdo kam co kdo vložil?
A když na to přijde, tak ať si to admin přehodnotí. Já osobně to teda řešit nebudu co mám kam vložit.

před 4907 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kropitko

dagry, tohle je ale přesně otázka která tam patří. Myslíte, že uživatelé kteří se chtějí něco dozvědět, případně potřebují něco vysvětlit zajímá, co budeme dělat o víkendu?? Tohle je přesně ta otázka, co tu nemá co dělat.

Ale abych pravdu řekla, je mi to jedno, klidně si tu dál patlejte paté přes deváté, já jsem se s tím již vyrovnala.

Připadám si jak ve školce, nejsem dost velká na to, abych věděla, kam si mám co uklidit, tak čekám na admina aby mi případně bačkůrky, které jsem si dala do poličky k Frantovi, protože jsem pitomá a nevím kam to patří, pomohl šoupnout do správné police,,,,,

před 4907 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek