Niikii

Na Větrné hůrce-FILM!

Ahoj viděl jste někdo film Bouřlivé výšiny??též známé jako Na větrné hůrce od Emily Bronteové 🙂 . je to z roku 1992 a režíruje to Kosminsky. Já to viděla jen do půlky,a jelikož nestahuji filmy tak by mě zajímalo kdo tam všechno umře?? a proč?? budu vám moc vděčná jen smrt a proč..děkuju
Doplňuji:
Nechci to dokoukat,jen by mě to zajímalo 🙂 A na netu to nikde neni,v recenzi,pros­tě nikde ☹

Nejlepší odpověď
iceT

A není lepší si to sehnat nebo stáhnout a dokoukat do konce?Tak z toho budete mít prd…pardon.

Další odpovědi
anonym

Myslím že tam umře ten pes. Ta Smithova žena ho zapomněla vytáhnout z mikrovlnné trouby když ho sušila jak pršelo když se vraceli z té oslavy. A Rob bude babičkou.

Rufus

Cathy Earnshawová. Ale krásný prožitek budete mít, když si přečtete knihu, pokud neberete všechno jen tak povrchně…