zjentek

Na ulož.to už nejsou žádné extra kredity za přihlášení?

Kdysi bývalo dobrým zvykem, pokud se člověk registroval na ulož.to, tak každých 24 hod. vždy po novém přihlášení dostal jako bonus nějaký ten kredit pro rychlejší stažení. Dnes to tam nikde nevidím. Ale já bývám také slepoň, takže se raději ptám.

.............­..........

Nikdo tohle neví?

Odpovědi
Lgee

Vypnout Adblock? Určitě to nedavaji „jen tak“ z dobré vůle..

elkon

Když máš kvalitní připojení a dobrý Downloader, tak žádné přihlašování nepotřebuješ. Já mám registraci a vůbec ji nevyužívám, nepotřebuji. A žádný Adblock nevypínám.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

zjentek

Elkon tak pokud ti cca 250/s (na tolik tě server bez regu či kreditů omezí)
přijde fajn a stažený 2G za tři hoďky považuješ za superfofry, tak proč ne? Vždyť je to na preferencích každýho soudruha. Na to jsem se ale neptal.

elkon

Já jsem ti napsal, když umíš stahovat, tak není problém.