autacek

Na světě existují patologické behaviorální odchylky, jak nazvat, když dotyčného uspokojuje nahlašování otázek druhých?

(lhostejno jestli oprávněně či neoprávněně)

Nejlepší odpověď
xiperio

Nic nového pod sluncem. Toto je záliba lidí, kteří se schovávají za anonymitu. V normálním běžném životě, jsou zalezlí a jenom závidějí úspěchy druhých. Je to jako za komančů, když jedni a ti samí pořád dokola posílali na Národní výbor anonymní udání na své sousedy.

Další odpovědi
led

S vašim problémom, patologickou behaviorálnou odchylkou, sa poraďte s odborným lekárom.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

led

Pokud vás trápí uspokojení, když nahlásujete, lhostejno jestli oprávněně či neoprávněně, zkuste se zamyslet nad svým jednáním.
Proč hlásíte, nahlašujete a jako střibrný užívatel zneužíváte možnost skrýt cizí příspěvek, který se vám nehodí?
Chcete pomoci zlepšit úroveň této stránky, nebo chcete ukojit svou ješitnost, své ego?
Přemýšlejte, autacek! Přemýšlejte nad svým jednáním! Nejste tu sám!

Jsou zde taky lidé, kteří se nechtějí hrát na „domýšlivého krále Ješitu“, ale opravdu se chtějí něco dozvědět, něco naučit, potřebují poradit.
Pokud chcete sociální síť, ta je jinde.