FlAsh_7

Na SŠ mě baví ZSV a jazyky. Jaké povolání by se ke mně hodilo?

Na SŠ mě baví ZSV a jazyky. Jaké povolání by se ke mně hodilo? Nejsem ani extrovert ani introvert, spíš takový centrovert. Vím, že jsem toho o sobě moc nenapsal, stačí mi však hrubý odhad.

Odpovědi
Kelt

Asi ZSV v různých jazycích. Jak se do lesa volá, tak se z něho ozývá.

aliendrone

Nemám ponětí co je ZSV, ale jsi si jistý, že nejsi třebas frontovert (předně militární typ) NEBO backtovert (zadorektálně alpinistický) typ? (spekulkace o uptovertech a downtovertech přenechám Keplerovi). ;) :D :D

elkon

A ZSV je co? Přiblblých dotazů neubývá, spíš naopak.

quentos

Nelze určit. Nezáleží to zdaleka jen na předmětech, které dotyčného baví. Volbu povolání si má každý provést sám. (Už vidím, jak by tu někdo řek „Tak to je jasnej kominík“ – šel bys do toho jen proto, že to sem někdo napsal? A pak bys ještě hudroval, že jsme ti poradili blbě… nebo bys zjistil až po 30 letech, že tě to nebaví, a začal bys nám nadávat za zničenej život…)

Edison

Další hloupá otázka. Nikdo neví, co je ZSV, nikdo neví, co studuješ, nikdo neví, na jaké škole.

Mc Merkurion

… též by mne zajímalo, cože to je ZSV …

quentos

Tipnul bych to na základy společenských věd.

Mc Merkurion

… a to je co ??? nějakej pobnej předmět, jako kdys bejvala „občanská nauka“ ???

quentos

Přesně tak… akorát jsou do toho zahrnuty základy dalších spol. věd – psychologie, práva…

Mc Merkurion

… aha, díky …