Avatar uživatele
ReHu

Na sluníčku máme 47°C. Jak je u vás? Potřebuji aspoň na pár minut ven se psy.

Potřebuji odjet a před tím aspoň na krátkou psí procházku. Jinak je doma čóro. Tak přemýšlím, jestli 10–15 min bude v pohodě, jestli je nebudou pálit tlapky nebo něco jiného, když mají hlavu blízko země, chvílemi rozpálené silnice.

☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆

Ještě, že jsem na tu psí prochajdu šla. Šly jsme po trávě a ve stínu a po silnici minimum. Za 40 min jsme byli zpátky 🙂
Teď tam je ještě větší teplo.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: ReHu

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? ten který je, redy, marci1, anonym, gecco před 3200 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Luxx

v bytě 30°C, na balkoně 34°C.. do teploměru na balkoně se opře slunko tak za půl hodiny a to teprv budou cifry…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
gecco

39,6°C ve stínu… Hnus filajovej…!
___
Chvíli to psi zvládnou – pokud můžeš (máš kde), nech je smočit.
Já dneska ráno taky potřeboval něco objezdit – před šestou bylo fajn, do osmi snesitelně – a po desáté už mi ani klima nestíhala auto vychladit (a to jsem se ještě ploužil v kolonách) – děsný, su zplavenej, jakobych štípal dříví…
______________
Jo…
Su na tom tak ´blbě´, že se jedu koupat… Do štěrkovny… Kruciš – zase jedna tradice vezme za své…
😉

Upravil/a: gecco

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Nemáš blbý teploměr? Já mám na slunci 72 st, ale pravda je, že čidlo je na plechovém parapetu. Doma je krásných 30.5 st.C . Jo a dej si pozor na teplotu povrchu silnice. Pokud udržíš hřbet ruky na dobu více než pět vteřin, je to vhodné pro psy.

Ve stínu 38.2

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lexx

vem pejsany někam k vodě, teploměr mám digitál na baterku z Lidlu a někdy ukazuje podivné hodnoty, na jižním balkónu 45 st C a tak, to není možný

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

letos bydlím první léto v paneláku a je to masakr. ani nevím, jestli by tady se mnou pes vydržel.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
redy

Č Budějkách u kámošky je 56°C
Ale koukám že je to všude stejné 🙂
Můj pesan byl u babčiny a lítal venku po trávě.
Pak se natáh na verandě v chládečku.

Zdroj: babčina

Upravil/a: redy

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

Doma mám 29°C, venku ve stínu 35°C, na sluníčku
radši neměřím, taky v Pardubicích VII, ale bylo to víc ☹

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
da ny

KV 17:45h, 37°C ve stínu
Do stínu, vyvenčit a mazat domů :D

Upravil/a: da ny

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
isteron

Rozpálený asfalt im škodí, a slnko tiež. Takže traba ho vodiť popoludní a po tráve. Doma prístup k vode a tieň.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Na sluníčku?
U nás je ve stínu 39,3hnus fialovej,ale pivo to chladí.
To ještě někteří jako já musíme v tom počasí bejt od ánav práci a makat venku.
Doma 26 v domečku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

pokud nemám to štěstí a nežiju „v přírodě“, venčit bych do ní autem pesy vozil ;q

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek