Na slovensku nemají simpsnoci ??? ,

hledal jsem simpsni ve slověnšitě a nenašel ? , to je tam nemají ??, nebo nemají na dabléry :D ,,???
Doplňuji:
No ale asi né ve slovenštině , nebo teda nikde jsem to nenašel , hodte někdo když tak link kdyby jste měl třeba na YT nebo kde je nějáký díl …

Nejlepší odpověď
cochee

Slovenští přátelé velice chytře kupují české dabingové stopy, pokud existují – ušetří tím nemalé peníze a jako vedlejší efekt (protože to dělají od česko-slovenské rozluky) mladí Slováci a slovenské děti nemají sebemenší problém s naší mateřštinou, tak jako i my Češi jsme neměli problémy se slovenštinou… za komančů. Bohužel dnes české dítě slyšíc slovenštinu čumí jak pí…p… a přemýšlí, kde se ten běloch naučil svahilsky.

Další odpovědi
Damiana

A na co? Český dabing tohoto seriálu je ještě lepší, než původní znění, tak proč by ho nepřijali? Byla by škoda předabovávat a snažit se třeba „trumfnout“ nejlepšího Homera – Bedrnu:-)
Takže – ne.

isteron

Simpsonovcov vysiela televízia JOJ, na svojom druhom kanáli JOJ+. Dnes o 14.50 h ide napr. 16. diel X. série. Ja to nesledujem, mne sa to nepáči.
Doplňuji:
http://plus.joj­.sk/simpsonov­ci/simpsonovci-o-seriali.html

BANAN93

simpsonovci to maj myslim