Na škále od 1 do 100 jak moc si myslíte, že je kvalitně řízena a opečovávána planeta Země?

Nejlepší odpověď
Drap

cca 7 bodů

Další odpovědi
Rokio

30 bodů

Myslím si, že chování člověka k matičce Zemi se mírně zlepšuje, např. ekologickým chováním, zakládáním rezervací, snahou o ochranu ohrožených druhů atd. Dříve se člověk choval k zemi hůře, např. za průmyslové revoluce a fakt, že příroda nebyla dříve tak ničena, je přikládán k tomu, že člověk neměl tak vyspělou technologii jako je tomu dnes.

Jsem ale přesvědčen, že je stále co dohánět, aby se Země měla lépe.

Anikitos

Země není řízená, jen lidé se navzájem nějak ”zřizují” ve svém vlastním společeství a pečování o Zemi nikoho moc nezajímá.

Proto s celkovým nadhledem bych dal tak 25 — jednu čtvrtinu, možná míň.

Já myslím, že lidé jsou asi to nejhorší co tuhle planetu potkalo (celková devastace, vybíjení všech ostatních forem života atd…).