Dodopolasek

Na router připojím pouze jedno PC do LAN, čím to proboha může být?

Prostě jakékoli další PC nepřipojím. Vyměněn kabel, vyzkoušeno jiné PC a prostě jakmile jede jeden LAN, tak další nepřipojí ani za boha. Návrat routeru do továrního nastavení nic nezměnil. Krám se jmenuje asus rt n10e. Co s tím?

Odpovědi
autacek

Otázka je, jestli je chyba v hardware, či firmware, prvně zkus nastavit na PC IP adresy ručně, poté zkus jestli kontrolky detekují připojení, následně zkus spojení z jednoho počítače na druhý, pokud je vše v pořádku, můžeš pokračovat konfigurací cesty do WAN.

HateFile

Můžu poprosit o konkrétnější popis toho, jak chcete mít počítače či sítě navzájem zapojeny?
Např. WAN port je připojen do Internetu, PortX je určen pro síť a.b.c.d…PortY pro síť e.f.g.h.....atd.
Rovněž by bylo velice užitečné, kdyby se Vám podařilo sem napsat konfigurační informace z onohou routeru (zejména pak routovací tabulky, bude-li z čeho vybrat).

Děkuji a zdravím