Avatar uživatele
22aa

Když se na PSP objevuje Wifi, ale pak mi mizí, co mám udělat?

Na psp mi objevuje a pak mi mizí wifi co udělat?

Dobrý den.
Mám nákup psp už vyřešen ale je tu už další problém.
Blbne mi wifi u psp.
Nejdřív se mi objeví a pak mi vypadne.
Prosím stačil by správně spojit drátek u psp nebo musím to dát do opravy či koupit psp za 3500 kč?
Děkuj
Stačí mi jen dodat že mám pěkné červené psp na kterém blbne wifi.
Ještě jednou díky.

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 1773 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Edison

Bože… naučte se konečně pořádně položit dotaz… Kdo má asi na všeobecných forech bádat, co má znamenat PSP??? Víš, kolik to má významů?

Na červených přístrojích WiFi opravdu chodí dost blbě. To che fialový, nelíp s puntíkama. Ale nevím, jestli bude stačit přetřít štětkou.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
elkon

Další hloupý dotaz pod známým nickem. Kdo se neumí zeptat, nemůže čekat správnou odpověď.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Doporučuji opraváře, zakoupení jiného kousku (cena 3500 je NESMYSLNĚ vysoká (repasovaný PSP šrot stojí max. 2500) nebo PLAKAT! Nejlepší by bylo pořídit PS Vita, i když i ta něco pamatuje, ale pořád je v nabídce. ;) :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
elkon

Edisone, když vidím ten nick, tak mě ta hloupá otázka ani už nepřekvapí, tam se rozumné reakce nedočkáme.

před 1773 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
22aa

Chci ještě jednou dodat že na slově děkuji chybí měkké i .
Ta klávesnice je šmejd z tesca.

před 1773 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
22aa

Jenže na ps vitě nejde stáhnout plná hra ale 1 minutová dema a hru můžu koupit maximum za 4500kč.
Ani nejde cracknout nebo snad jo? Ale ten crack tam je složitej. Když budu chtít stáhnout z prohlížeče hru tak musím dát crack jinak to nejde.

před 1767 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
22aa

Na sony psp tam dám crack jako flešku pak ho ten crack otevřu a pak hru na kterém sony psp mám už cracknutou můžu pak hrát.

před 1767 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek