xiperio

Na prostatu se používá Serenoa repens (serenoa plazivá)? Ale užívají ji i ženy na zvětšení prsou. Máte s tím zkušenosti?

Není tam nebezpečí že mi taky porostou? Všechny přípravky (prostenaly, prostenaxy atd) obsahují tuto bylinu. Není lepší si ji koupit jako samotnou a užívat ji bez ostatních přísad? Máte zkušenosti? Děkuji.

Odpovědi
Speed77

Nemáš předpoklady pro růst prsou – pouze svalově nebo tukově-povisle (nic co by tohle ovlinilo, to ovlivní jen posilování nebo přežírání). Takové přípravky působí jinak na muže, jinak na ženy.
Ale zkušenosti s tímhle nemám. Neboj, nebudeš kvůli tomu kojit. ;) :D

Kepler

Nemyslím si, že by po této bylince ženy vypadaly jako Dolly Buster. Mně na prostatu zabírá jen a jen slivoň africká (Pygeum africanum). Všechny ty prostenaly, beta blokátory a podobné pilule jsou v mém případě nefunkční. A že jsem toho vyzkoušel!

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.