Georgo2010

Na pokožce psa se v posledních dnech objevili tmavé skvrnky na pokožce, co to znamená? Je nutné navštívit veterináře?

Nejlepší odpověď
beer

Pro správnou diagnózu a tím i léčbu je nutné, aby veterinář případně odebral vzorky pro doplňující testy na plísně, parazity ap.
Rozhodně to musí vidět.

Zdroj: Vet. praxe

Další odpovědi
Drap

Těžkoříct takhle na dálku. V každém případě bych asi veterináře navštívil

samicek333

Já být vámi bych ho nejdřív zkusila vykoupat… Třeba to je jen nějaká zaschlá špína nebo tak něco.
Pokud to tomu psovi nevadí – nesvědí ho to, nebolí ho to, asi bych to nechala být a až při normákní kontrole u veterináře bych se zeoprtala. Pokud mu to ale nějak vadí, zašla bych tam hned.
Nwebo to může být prostě jen tak, náš pes např. má flekatý čumák, měl b ý ho mít černý, ale má ho růžový a na slunci se mu často opaluje, je to prostě jen tak, barva kůže…