elektrikář

Na počítači se mi oběvila lišta ICQ co to vlastnš je a k čemu?

Doplňuji:
Našej jsem to po instalaci antiviru AVG. Jelikož víc nevím tak se ptám.

Nejlepší odpověď
Bedy

Lišta ICQ = ICQ Toolbar. Tyhlety toolbary se instalují do internetových prohlížečů, kde by měly nabízet více funkcí. Ve finále ty funkce novější verze prohlížečů mají v sobě a tudíž je toolbar zbytečný. Navíc ukusuje něco ze systémových prostředků, takže to zbytečně zabírá místo.
A to nejdůležitější – tyhlety toolbary zpomalují internetový prohlížeč – jak jeho načtení, tak i při používání je trochu cítit, že je to pomalejší.
Takže skočte do Start-Ovládací panely-Programy a funkce (ve Windows XP je to Přidat nebo odebrat programy) a ten ICQ toolbar odinstalujte. Pokud v seznamu nainstalovaných programů uvidíte, že tam ještě nějaký toolbar je, tak ho taky odinstalujte.

A na závěr dobrá rada – vždycky si přečtěte, s čím souhlasítre při instalaci a co je Vám nabízeno. Pokud možnost vždy volte Vlastní (Expertní) instalaci – tam tyhle toolbary můžete vždy odškrtnout. U Automatickýcg (Expresních) instalací tam zpravidla nemusí být ta možnost.

Další odpovědi
Funna

objevila se ti nejspíš proto, že si pořádně nečteš, co instalace píše a určitě ti to i nábídlo instalaci toolbaru ICQ (bylo to přednastavené, že ji chceš nainstalovat)…takže jsi to odklepl…ICQ je „komunikační“ program neboli I SEEK YOU (ajsíkjú) = hledám tě (http://cs.wiki­pedia.org/wiki/IC­Q)...a je něco jako skype…pokud ho nechceš, není nic jednoduššího, než ho odinstalovat…

Angi

co takhle napsat víc podrobností

fcoop

Jestli se to týká i tebe.......­.............­.....

ICQ Toolbar nabízí to nejlepší z webu: rychlé vyhledávání, oznámení o emailu, vyhledávání v mapách, vyhledávání kvalitních videí a mnoho dalších funkcí!

Search – rychlé vyhledávání na webu: S icq vyhledáváním najdete vše: oblíbené webové stránky, kvalitní videa, prezentace, obrázky a mnoho dalšího.
People Search – hledání přátel
Map Search – prozkoumejte svět!

http://www.mo­zilla.cz/zpra­vicky/jak-z-firefoxu-odstranit-icq/