Andy B

Na počítače nefunguje internet, přestože je router zapnutý. Co s tím?

Nefunguje nám na počítači (OS Windows 7) internet, přestože je router zapnutý. Chyba bude pravděpodobně v počítači, protože na ostatních zařízeních připojených k této wifi internet funguje. Už jsem zkoušela zapnout a vypnout router, ale nic se nastalo. Nevíte někdo, co s tím? Předem děkuji za odpovědi.

Odpovědi
Edison

Nevíme. Nevíme ani OS, ani co ukazuje diagnostika sítě…
Pokud jsou to win, otevři příkazovou lištu a napiš do ní „ipconfig /all“ a zkopíruj obsah sem… Uvidíme, co se z toho dá vykoukat.

jáára

Má křišťálová koule říka: chyba v konfiguraci dns…
Windows7 jsou ve smrtelné křeči a už jim nic nepomůže. 2020 Amen

Neutrolobit

Přístup k internetu může být blokovaný Firewallem. Také je možné, že může být zakázaný nebo nenainstalovaný ovladač síťového adaptéru.

ta_bez_jmena

Nám když se tohle stane, tak odsteaníme Wi-Fi na počítači a dále ji přidáme zpět. Vypneme počítač a po nějaké době zapneme počítač. Párkrát to fungovalo tak nevím

dudu

Mám přesně stejný problém, vyřešil jsem to propojením přes optický kabel.

Edison

Jááro, uvidíme, co písne…

autacek

Edisone, jak to může zkopírovat, když není na síti. Obávám se, že radit přenés to přes flešku bude asi stejně produktivní, jako nastavit samotnou síť na dálku.

Edison

Tak to vopíše, neboco… Si musí nějak poradit, když chce radu. Bez znalosti stavu síťových připojení je poradit opravdu těžké.