Avatar uživatele
Andy B

Na počítače nefunguje internet, přestože je router zapnutý. Co s tím?

Nefunguje nám na počítači (OS Windows 7) internet, přestože je router zapnutý. Chyba bude pravděpodobně v počítači, protože na ostatních zařízeních připojených k této wifi internet funguje. Už jsem zkoušela zapnout a vypnout router, ale nic se nastalo. Nevíte někdo, co s tím? Předem děkuji za odpovědi.

Zajímavá 0 před 1950 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Edison

Nevíme. Nevíme ani OS, ani co ukazuje diagnostika sítě…
Pokud jsou to win, otevři příkazovou lištu a napiš do ní „ipconfig /all“ a zkopíruj obsah sem… Uvidíme, co se z toho dá vykoukat.

Upravil/a: Edison

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
jáára

Má křišťálová koule říka: chyba v konfiguraci dns…
Windows7 jsou ve smrtelné křeči a už jim nic nepomůže. 2020 Amen

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Neutrolobit

Přístup k internetu může být blokovaný Firewallem. Také je možné, že může být zakázaný nebo nenainstalovaný ovladač síťového adaptéru.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ta_bez_jmena

Nám když se tohle stane, tak odsteaníme Wi-Fi na počítači a dále ji přidáme zpět. Vypneme počítač a po nějaké době zapneme počítač. Párkrát to fungovalo tak nevím

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

Mám přesně stejný problém, vyřešil jsem to propojením přes optický kabel.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Edison

Jááro, uvidíme, co písne…

před 1950 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
autacek

Edisone, jak to může zkopírovat, když není na síti. Obávám se, že radit přenés to přes flešku bude asi stejně produktivní, jako nastavit samotnou síť na dálku.

před 1949 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Edison

Tak to vopíše, neboco… Si musí nějak poradit, když chce radu. Bez znalosti stavu síťových připojení je poradit opravdu těžké.

před 1949 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek