monavaskova

Na pc se nám ukazuje že kamera je používaná jiným programem a proto nam nejde spustit na skypu. nemužeme najít program k

Odpovědi
cochee

Omezení použití webkamery pro jedinou aplikaci současně se obchází použitím programu zvaného videosplitter. Je to vlastně virtuální kamera, kterou nastavíme pro aplikaci (třeba ten Skype) namísto opravdové kamery a tu nastavíme právě v onom splitteru jako zdroj obrazu. Nemůžete-li najít druhý program, který webkameru obsazuje, nainstalujte videosplitter a po správném nastavení je to úplně v pohodě. Příklady videospliterů: asi nejznámější Splitcam, dále Webcam Max, VISIT-X aj…