Na PC jsem našla jak pomoct psům v útulku. Když zakoupím voucher pomůžu tím útulku. Jenže nevím co je to voucher

voucher

Nejlepší odpověď
Sůwa

Voucher je v podstatě předplacení, poukaz na nějaké služby, jenže v případě pomoci útulku pro psy bych tomu moc nevěřila. Zavolej do některého a přímo se zeptej, jak můžeš pomoct. Když jsem si brala z útulku kočky, projevili zájem o staré povlečení, deky, ručníky a podobně. Krmivo měli zajištěno od dodavatelů a velkoobchodů, stelivo podobně, z poškozených balení.
Doplňuji:
Stejně je největší pomoc, když můžete dát opuštěným zvířátkům domov a lásku. Tu určitě v žádném útulku nemají.

Další odpovědi
ReHu

Moc bych tomu nevěšřila.
I v TV se už ukazovaly reportáže o podvodnících.
Myslím, že lepší bude, když si nějaký útulek vybereš a přímo jim předáš, co chceš.
Můžeš se tam i podívat a domluvit se přímo co potřebují nejvíc.
Třeba pytel granulí nebo vodítka, apod.

terry

Nekupovala bych voucher.
Vybrala bych si nekterý útulek poblíž bydliště, zašla tam a domluvila se přímo s nimi. Ti vědí nejlíp, co potřebují nejvíc.

Zdroj: vlastní zkušeosti.

WeeBear

Našel mi to přímo google. 😁

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-je-to-voucher

vlkadam10

raději bych to udělal třeba tak že přes sms podpořím např vlky v zoo. je to dobré ale je to jen v zoo. ale i zoo občas ty zvířata vyváží do divoké přírody. mrkni na to. můžeš je podpořit třeba takto.

Zdroj: http://www.zo­opraha.cz/cs/po­mozte-nam/sms/sms-sponzoring