dust8

Na paměťové kartě v mobilu musí být pro správné zobrazení fotek cesta vždy „\Card\DCIM\Ca­mera“? Nebo stačí „Card\DCIM\“?

Odpovědi
Dochy

Na paměťové kartě žádná cesta není (pokud ji nevyfotíš, pak tam bude její fotka)
Připadá mi že řešíš nesmyslné blbosti. Až tam tu kartu budeš mít, nastav co potřebuješ.

elkon

Žádná cesta se nenastavuje. Klikneš na aplikaci, fotky se otevřou a můžeš vybírat.

Hlada

Obecně můžeš na kartu nahrát fotku kamkoli a zobrazit ji odkudkoli.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.