Aquamen

Na O2tv jsem se přiihlásil po půl roce a televize mi pořád jede, co s tím?

Dobrý den, poslední placení proběhlo 17. 11. 2019. Využil jsem nějakou jejich službu na dva dny za 1Kč kterou mi zpět vrátí a taky vrátily, a poté jsem jsi jako sportovní nadšenec anglického fotbalu tak jsem jsi pořídil 2× nebo 3× jejich balíček za cca. 250Kč. Dneska jsem se opět přihlásil a balíček mi normálně funguje i když nemám zaplaceno? Jak je to možné? Mám obavy aby se neozvali třeba za 5let s exekucí.

Nejlepší odpověď
anonym

Zavolejte na O2. My nemáme přístup do jejich systému a neznáme vaší smlouvu a další údaje.

Další odpovědi
Mc Merkurion

… ne, skoro ke všem tarifům je zdarma O2 TV Modrá, jen k těm za tři kila nejni …