terry

Na nových stránkách trávíte

Já hlasuji za méně :(

Nejlepší odpověď
anonym

přibližně méně času

Celkem ze zřejmého důvodu-méně.....:D

Další odpovědi
Damiana

přibližně méně času

Není to už ono.

Děda Louda

přibližně méně času

briketka10

přibližně méně času

píšu méně, ale nevím – přihlásila jsem se ráno, hned jak hořel Semtín, bydlím 2km od něj, sleduju Čt 24..
peru se s funkcemi, snad to půjde..

anonym

přibližně méně času

Teprve to bude méně času.Stále si pročítám novou verzi,stále méně chápu.

aramah

přibližně méně času

Aha další poznatek, musím sem něco napsat abych mohla hlasovat.

Doplňuji:
Ale koukám že ne.
Já se z toho..........

Drap

přibližně méně času

Doplňuji:
A stále zvažuji, zda to nevzdát celkově.

hanulka11

přibližně méně času

IK

přibližně stejně času

Mám k disposici stejně času, ale více ho strávím tady zbytečně a méně radostně a produktivně, takže jak najdu produktivnější a zajímavější náplň svého času, tak se posunu k volbě viz. výše.

iceT

přibližně stejně času

nějak extra mě nevadí,jak tyhle stránky teď vypadají,svůj účel podle mě plní stejně-a že zatím neznám nebo neumím použít nové funkce mě nijak nerozlaďuje.

KdoSiOdJinud

přibližně méně času

ondra07

přibližně méně času

Za sebe říkám, že tu trávám méně času, než obvykle. Nevím, jestli to je těmi otázkami, a nebo tím novým vzhledem tady, ale prostě mě to tady už neláká tolik jako dřív… :)
Snad si na to všichni časem zvykneme.

Sea

přibližně méně času

ale nová verze mě zaskočila, jen se obávám, zda to není k horšímu ☹

kazisvět

přibližně více času

Amie

přibližně stejně času

I horší změna mě nedonutí, abych odsud vypadla a přestala šířit své názory..