Hekyšn

Na nové tiskárně po dvou vytisknutých papírech mi to hlásí uvíznutý papír, ikdyž tam určitě žádný není. Jak je to možné?

tiskárna HP Photosmart Plus All-in-One – B209a
Doplňuji:
děkuji za odpověď ale ani tohle nepomohlo, dokence jsem na stránkách HP podle návodu resetovala tiskárnu a ani tohle nepomohlo ☹

Nejlepší odpověď
Terryle

Pro začátek vypnout a zapnout, odpojit a připojit k počítači ;o) osvědčená Microsoft metoda, která zabírá u 90% drobnějších problémů… :o)

Další odpovědi
xVinc

…přesně taki, odinstalovat, nainstalovat, jinak reklamace

anonym

Mě tohle dělala tiskárna když používal jiný papír než originální – tenčí a na jiné tiskařské stroje.