22aa

Na nové MP4 Hyundai MPC 501 mi jde na SD kartě jen složka root. Poradíte, co mohu dělat?

Dobrý den.
Mám mp4 hyundai mpc 501 a mám problém s sd kartou když já vybírám jiný album tak mi tam jde jenom začátek. Co mám dělat. Voni mě v koreji mě nutí stáhnout nějakej vir typu hentai nebo co.
A nevím jakou hru pokémon pro gameboye stáhnout druhý požadavek po korejjské firmě je nutno stáhnout nějakýho pokémona kterej okrádá o peníze.
Prosím nefrčí levné šmejdy s andoidem které koupím normálně u vietnamců bez poštovného od poštovné zdarma.cz nebo co?
Děkuji. 22aa.

Na nové mp4 hyundai mpc 501 mi na sd kartě jde jenom složka root,co dělat?

Odpovědi
Edison

Vyndat slucátka z uší, vylézt ze své sociální bubliny a začít žít mezi lidmi.

22aa

Zeptám se strejdy mladýho jestli miu nenahraje znovu firmware pro daný model. Furt koukat na pohádky v divadle s blbkou asistentkou pro 2 denní děti na to nemám náladu ještě štěstí jsem se zeptal na czc.cz.