auluk

Na notebooku se mi oběvili černé fleky a barevné čáry co s tím?

Ahoj :) na notebook se mi oběvili takové černé fleky jakobych ho polila inkoustema taky takové slabé barevné linky a za tím je jen bílo mohu se zeptat co tuto vadu nejspíše způsobilo?
Doplňuji:
ahoj :) ne notebook má úplně celou obrazovku není vidět nic

Odpovědi
Ondrej01

Podle mě jsi do notebooku praštila/ ti spadnul/ jsi zabíjela mouchu. Předpokládám že to vypadá takhle http://pc.porad­na.net/file/vi­ew/3862-p1150201-jpg tak to bude nejspíš na reklamaci. Jestli jsi do toho nepraštila nebo to není tvoje vina tak ti to udělají zdarma, pokud je v záruce.

Michal Kole

Nepromáčkla jsi si display nebo že by se odpálili nějaké krystalky ?

Obávám se že oprava bude dost drahá jestli by nebyl lepší nový notebook

lukas.zmizik

co to je za notebook? v lepším případě je vadný datový kabel k displeji, v horším případě displej, podle typu se nový dá sehnat kolem 2–4 tisíc a výměnu zvládne každý, kdo má nadání „něco“ rozebrat a složit to dohromady…

displej na některé typy Acer jsem schopný sehnat za flašu slivovice

anonym

Věnovat se češtině.