Ušel ventil

Na notebooku mi přestal fungovat touchpad, myš funguje, kde v nastavení aktivuji touchpad?

Odpovědi
Klaproth

Jelikož neuvádíš jaký OS pužíváš, zde je řešení, které já používám na Ubuntu:

synclient TouchpadOff=0

Muffz

Zpravidla by měla být na klávesnici nebo přímo touchpadu funkce pro zapnutí/vypnutí. Kdyby jsi uvedl typ notebooku, dalo by to zjistit. Já mám např. u HP diodu v rohu touchpadu, kterou když dvakrát proklepnu, tak se touchpad zapne/vypne.

dubraro

Na Lenovo je to Fn+F8

Jiří Bohumil

Na ASUSU X550C – Fn+F9