Na mzdovy uctarne nam rikali ze penize a papiry poslali zamestnavateli a ty by nam mel vyplatit 15.05 ale nic nedostal

na financnim nam rekli ze jestli podaval dane u zamestnavatele tak to musi vyplatit on a ne f.u

Nejlepší odpověď
standa

Nějak nechápu…, většinou platí, že MZDOVKA = ZAMĚSTNAVATEL.

U vás je to asi jinak, zaměstnavatel má nejspíš externí mzdovou účetní.

Každopádně odpovědnost má zaměstnavatel (bez ohledu kdo mu dělá mzdy). Takže jej písemně vyzvěte, aby vám sdělil důvody prodlení.